https://www.poznan.pl/mim/msp/news/

W dniu 23 maja 2024 r. odbędzie się ważne wydarzenie skierowane do obywateli Ukrainy przebywających w Poznaniu i okolicach. Konferencja „Odważ się na więcej” / „Наважтесь на більше” ma na celu pomóc migrantom w aktywizacji gospodarczej oraz rozwoju zawodowym w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w miejscowym biurze coworkingowym – Plus Jeden Poznań, przy ulicy Za Bramką 1, w formie stacjonarnej. W trakcie konferencji, od godziny 9:00 do 16:00, uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji doradczych z dziedzin takich jak podatki, prawo, ubezpieczenia i biznes. Przede wszystkim, będą mogli uczestniczyć w motywujących szkoleniach, które zachęcą ich do aktywności zawodowej oraz rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie panel dyskusyjny, w którym przedsiębiorcy pochodzący z Ukrainy podzielą się swoimi doświadczeniami oraz sposobami na przełamywanie trudności na polskim rynku pracy. Będzie to niezwykle inspirujące i wartościowe spotkanie dla uczestników.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji. Konferencja „Odważ się na więcej” / „Наважтесь на більше” jest doskonałą okazją dla ukraińskich migrantów w Polsce, aby poszerzyć swoje horyzonty zawodowe, zdobyć niezbędną wiedzę oraz nawiązać cenne kontakty. Nie przegap tej okazji do rozwoju i aktywizacji gospodarczej!